ДЕГУСТАЦІЇ
Новий досвід та тренування рецепторів
«Сомельє наосліп»
13.07.2020
Асоціація сомельє України з липня розпочала новий проект – «Сомельє наосліп».
Маємо за мету дослідити важливі регіони та вина в умовах сліпої дегустації з урахуванням сучасних критеріїв оцінки органолептичних властивостей вин.
Дані, які ми копітко збираємо та будемо раз на місяць публікувати на нашій сторінці, будуть корисні сомельє, кавістам та поціновувачам вин.
Безмежна подяка від всієї організації найкращій локації Киева – Готель Премьер Палац.
Від щирого серця дякуємо всім імпортерам, які підтримали наше прагнення до формування фундаментальних знань у сомельє.
І поки організаційний комітет готує аналітику першої дегустації, викладаємо фотозвіт як все відбувалося.
Сомельє в сучасному світі?
Джузеппе Ваккаріні дегустує SHABO
27.03.2020
Ресторан Whisky Corner
Майстер-класи вiд кращого сомельє світу
14-16.01.2020

Рiк треба починати правильно!
Ми так i робимо!

Новi знання та новi враження члени Асоціації Сомельє України отримували протягом 3-х днiв майстер-класів по міжнародній сертивікації ASI від людини-легенди - Giuseppe Vaccarini:
- кращий сомельє світу 1978 р. Має два діючи рекорди: найнижчий та наймолодший (у 26 років!) чемпіон світу;
- президент ASI з 1996 по 2004 рр.;
- президент Італійської Асоціації Професійних Сомельє ASPI;
- керівник напрямку ASI Diploma;
- людина, яка вже 50 років у професії (почав у своï 14)!!

Було дуже цiкаво та корисно кожному!

Дякуємо партнеру заходу - Центру Культури Вина Шабо!

Сліпа дегустація українських вин
11.12.19

Нещодавно члени Асоціації сомельє України прийняли участь в сліпій дегустації українських вин від місцевих виробників одеської області. П'ять годин безперервної роботи, 171 зразок, близько 40 виробників.

Ось, що говорять члени жюрі про новий досвід:
Яна Щанова, кавіст In Vino:
«Чесно кажучи, коли я туди їхала, я була налаштована скептично. Але коли на дегустації я спробувала вина, зроблені не великими виноробними заводами, а людьми, закоханими в вино, я була в захваті. Їдучи я зрозуміла для себе точно: Українському виноробству бути!»

Артем Таранець, керуючий салонів In Vino і ресторану Invino Rest:
«Я розумів, що буде складно - сліпа дегустація, місцеві виробники, велика кількість позицій. Але дегустація показала гарний рівень українського виноробства. Звичайно, є над чим працювати і є до чого прагнути, але нехай для наших виноробів це буде відмінним стимулом рухатися тільки вперед!»
Дякуємо ресторану «Хуторець на Дніпрі» за гостинність.
Свято молодого вина
22.11.19

В день свята молодого вина Асоціація сомельє провела сліпу дегустацію Нуво.
Перша трійка переможців виглядає так:
1. La Famille Aujoux.
2.Vendome Vin.
3.Doudet-Naudin.

Ось шо про переможця кажуть самі дегустатори:
Юрий Глушко: «У цьому році з усіх Нувошечек, представлених на дегустації складно було вибрати переможців, тому що всі зразки прекрасно передають типаж даного виду вина (Українське вгадувалося, але теж гідно). Але все ж Beaujolais-Villages Nouveau La Famille Aujoux сподобався більше всіх своєю пурпуровою сукнею, помірною кислотністю і тривалим шовковично-ожиновим післясмаком»
Катерина Ющенко: «Основна проблема з Божоле - жуйка або пінонуарістость. Декому вона подобається, але на мій погляд сортова типовість має бути витримана навіть на шкоду органолептиці)
Переможець - в ароматі: вишня, малина, банан, злегка пряна нота, ніби все банально просто, але немає домінуючих ароматів, не випирає Дюшес, bubblegum, все в гармонії.
В смаку: тіло легке, танінів мінімум кислотність висока, в хорошому балансі.»
ТМ GreenDay EVOLUTION
09.07.19
Днями Асоціація сомельє України підготувала підсумки незалежної сліпої дегустації міцних напоїв, де порівняли новинку ТМ GreenDay EVOLUTION з найкращими світовими брендами Франції, Швеції, Фінляндії, Латвії. Ціль проста - довести, що в Україні з'явився достойний конкурент всесвітньо визнаним лідерам галузі.

Для дегустації напої налили в однакові ємності, щоб сомільє не підозрювали, що саме дегустуюсь.
Єдине, на що орієнтувалися профі у винесенні вердикта - порядковий номер зразка.

Іван Бачурін, Президент Асоціації України: «Дегустація тривала півгодини, всі зразки були продегустовані в сліпу, всі зразки мали зернове походження. Були продегустовані преміальні та супер преміальні бренди з різних країн. Нам дуже приємно, що в ході дегустації ми прийшли до висновку, що те, що виробляється в Україні, може конкурувати з світовими брендами преміум-класу. »

Таким чином, по підсумкам дегустаціі, український бренд ввійшов в трійку лідерів.

Сергій Корольчук, директор по маркетингу горілчаного напрямку Компанії "Алеф-Віналь": «Звичайно, ми задоволені такою високою оцінкою, але я вона не стала для нас несподіваною. Green Day EVOLUTION - це результат трьохрічної роботи міжнародної команди, задача якої створити продукт, який дозволяє конкурувати з кращими - грати в вищої лізі галузі! І сьогодні наша дегустація підтвердження - ми дійсно створили продукт світового рівня!

У компанії говорять, подібні перемоги створюють позитивний імідж українських виробників у світі. А українці отримали відчизняний продукт світового рівня.


Made on
Tilda